Стяжка підлоги


Стяжка пола КиевПри обробці будь-якої поверхні результат безпосередньо залежить від якісної підготовки основи. Головним чином це стосується підлог, які мають бути надійними (витримувати серйозні механічні навантаження), красивими та рівними.

В даний час нове житло вільного планування будівельники здають без стяжки підлоги, тому власнику необхідно самостійно подбати про її облаштування, обравши серед існуючих технологій ту, що є прийнятною за ціною та найбільш якісною.

див. “СТЯЖКА ПІДЛОГИ” у Вікіпедія.

Технологія механізованої стяжки підлоги:

Традиційному способу вирівнювання сьогодні існує гідна альтернатива.машинна стяжка підлоги, яка вважається універсальною. Перед початком робіт визначають рівень стяжки та підбирають необхідний розчин, який має бути однорідним та ретельно перемішаним. Улаштуванню суміші передує гідроізоляція перекриття. По всій площі основи суміш розподіляється лазерним нівеліром. Її товщина може становити від двох до 8 см.
Виконуючи затирання поверхні за допомогою дискової машини, фахівець не просто загладжує цементно-піщаний розчин, а й ущільнює стяжку, усуває порожнечі та раквини. Після завершення фінішної затирання поверхня на 100% готова під монтаж будь-якого покриття, так як стає ідеально гладкою та рівною. З метою запобігання появі усадкових тріщин, наступний після затирання поверхні етап – нарізка деформаційних швів. Тепер стяжка здатна витримувати серйозні вібраційні та значні ударні навантаження. Ходити такою стяжкою можна вже після однієї доби. Приступити до обробки – через чотири дні.

Стяжка підлоги машинним способом.

Шукаєте виконавця, який виконає цементно-піщану стяжку підлоги з мінімально допустимою похибкою та у найкоротші терміни? Звертайтеся до нас, щоб заощадити час та отримати якісний результат.

Ваші вигоди при зверненні до нас:

  • здійснюємо весь комплекс робіт від демонтажу зношених підлог до пристрою абсолютно рівної основи, повністю готової для створення фінішного покриття;
  • наявність власного високопродуктивного обладнання;
  • робота за договором та лише з сертифікованими матеріалами;
  • вагомий досвід, професіоналізм та пунктуальність співробітників;
  • неухильне дотримання технології;

Телефонуйте та замовляйте розрахунок. Ми працюємо із приватними особами, співпрацюємо з організаціями. Ми підберемо найкращий спосіб усунення дефектів і зробимо вашу підлогу ідеально рівною!